REGENERAČNÍ masáže

Čokoládová masáž se zábalem
Čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů, skvěle působí proti celulitidě, tonizuje a hydratuje Vaši pokožku a jemné částečky kakaa se postarají o peeling. Kromě vyhlazené pokožky si z masáže odnesete i krásnou náladu, protože čokoládová masáž podporuje tvorbu hormonu štěstí a tak dosáhnete úžasného uvolnění. Zapomenete na stresy z běžného dne a zrelaxujete své tělo i mysl.
 
Rituál TOKORIKI
Masáž horkými mořskými mušlemi „TOKORIKI“ pochází z exotického tichomoří. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické exotické masáže. Jedná se o luxusní ošetření s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl.Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje a rytmická masáž navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncentrace, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Při rituálu se používají prvotřídní přípravky z panenského kokosového oleje, másla a cukrové třtiny s výtažky z exotického ovoce a exotických květin.

Rituál zahrnuje lehké vykartáčování pokožky celého těla, peeling s krystalky cukrové třtiny, hydrataci pokožky exklusivními kokosovými oleji, masáž celého těla horkými mušlemi a vetření kokosového másla pomalými masážními tahy.

 

Dornovo metoda:
Základním principem Dornovy metody je šetrné manuální navrácení kloubů a špatně usazených obratlů do původní (ideální) pozice. Její pomocí mohou být přesně uvedeny do správné polohy vysunuté obratle, skoliozy, odstraněny akutní i chronické bolesti zad a kloubů, a to za aktivní účasti pacienta. Podstatou a hlavním rozdílem od klasické chiropraxe je nenásilí. Nepoužívá se zde žádné trhnutí. Celá terapie se provádí pomocí tlaku palce či dlaně za pohybu pacienta, díky tomu se zajistí zdravé a bezpečné uložení do původního stavu.

Breussovo masáž:
Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Breussova masáž je masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad.

Lávová záda:
Tato masáž je určena pro ty, kteří milují teplo, citlivě reagují na chlad a všechno se jim odráží tenzí v šíji, páteři nebo bedrech. Teplem z lávových kamenů nejprve záda uvolníme a následně důkladně zpracujeme
.

Kineziotaping:
Kinesiotaping je metoda, která za pomoci pružných pásků ovlivňuje oběhový a pohybový aparát. Největší výhodou kinesiotapingu je skutečnost, že působí 24 hodin denně, až 7 dní. Přitom člověka nijak neomezuje v jeho pracovních nebo sportovních aktivitách.Aplikace pružných pásek na tělo (kineziotejping) představuje pomoc při akutních i chronických problémech pohybového aparátu. Kineziotejpy jsou pružné pásky vytvořené z bavlny a svými parametry jsou velmi blízko struktuře a vlastnostem lidské pokožky. Jsou aplikovány do problémového místa na povrch pokožky.