Procedury

Čokoládová masáž se zábalem

Čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů, skvěle působí proti celulitidě, tonizuje a hydratuje Vaši pokožku a jemné částečky kakaa se postarají o peeling. Kromě vyhlazené pokožky si z masáže odnesete i dobrou náladu, protože čokoládová masáž podporuje tvorbu hormonu štěstí, a tak dosáhnete úžasného uvolnění. Zapomenete na stresy z běžného dne a zrelaxujete své tělo i mysl. 

Kineziotejping

Kineziotejping je metoda, která za pomoci pružných pásků ovlivňuje oběhový a pohybový aparát. Největší výhodou kineziotejpingu je skutečnost, že působí 24 hodin denně až 7 dní. Přitom člověka nijak neomezuje v jeho pracovních nebo sportovních aktivitách. Aplikace pružných pásek na tělo (kineziotejping) představuje pomoc při akutních i chronických problémech pohybového aparátu. Kineziotejpy jsou pružné pásky vytvořené z bavlny a svými parametry jsou velmi blízko struktuře a vlastnostem lidské pokožky. Jsou aplikovány do problémového místa na povrch pokožky. 

Rituál TOKORIKI

Masáž horkými mořskými mušlemi "TOKORIKI" pochází z exotického Tichomoří. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické exotické masáže. Jedná se o luxusní ošetření s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje a rytmická masáž navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncentrace, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Při rituálu se používají prvotřídní přípravky z panenského kokosového oleje, másla a cukrové třtiny s výtažky z exotického ovoce a exotických květin.

Rituál zahrnuje lehké vykartáčování pokožky celého těla, peeling s krystalky cukrové třtiny, hydrataci pokožky exklusivními kokosovými oleji, masáž celého těla horkými mušlemi a vetření kokosového másla pomalými masážními tahy.