rekondiční masáže

Švédská masáž klasická:
V západních zemích se švédská masáž považuje za základní „klasickou“ formu masáže.
Představuje systém masážních hmatů, mezi které patří různé typy hnětení, tření, vytírání a tepání. Cílem masáže je navodit dokonalé uvolnění celého těla a rekondici organismu. Vlivem klasické masáže se uvolňuje svalstvo, zvyšuje prokrvení a podporuje se regenerační schopnost celého těla.

Sportovní masáž:

Sportovní masáž je uspořádaný soubor masérských hmatů, pomáhajících sportovcům zbavovat se únavy nebo připravovat se na podání plného výkonu.

Medová masáž:
Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek nahromaděných v těle, které trvale oslabují imunitu člověka.

Lávové kameny:
Za pomocí speciálních masážních hmatů a pomocí tepla z lávových kamenů je dosaženo mimořádného relaxačního prožitku a maximálního uvolnění zatuhlých svalů. Kombinace tepla, doteku a vůně aromatických olejů tuto masáž řadí mezi královny masáží.

Čínská masáž energetická:
Podstatou čínské energetické masáže je obnovovat a harmonizovat tok energie v akupunkturních drahách. Energetická masáž se používá při nervové regulaci a pro nastolení energetické rovnováhy.

Dětská masáž:
Tato masáž je přizpůsobena dětem. Používají se velmi jemné masážní tahy, které mají za cíl regenerovat svaly, zbavit dítě napětí a neklidu.

Reflexologie nohou a rukou:

Metoda kterou lze použít jako úžasný prostředek k prevenci zdraví, diagnostice a vyrovnání energií v dráhách těla. Stěžejním cílem reflexní masáže je právě celkové obnovení energie v těle.Obrazy všech orgánů, žláz a ostatních části těla, včetně páteře, kloubů a svalů, se promítají  na dlani ruky a ploskách nohou. Technikou reflexního působení na příslušná místa  můžeme pozitivně ovlivnit veškeré procesy v těle. Jejich správnou stimulací je možné, díky zvláštním reflexním spojům, zásadně ovlivnit zdravotní stav.